تولید کننده مخزن پلی پروپیلن

انواع مخازن نگهداری:

چه به دنبال یک مخزن برای نگهداری آب شرب با مواد شیمیاییی و اسیدی هستید، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد و بنا به شرایط محیطی و اهداف شما، نوع مخازن متفاوت است. هر پروژه ای نیازمنده به نوع خاصی از مخازن است تا اهداف و انتظارات را به صورت احسنت برآورده کند. هرگز مخزنی که با نیاز شما همخوانی ندارد را تهیه نکنید لذا خسارت های دردسر ساز می باشد. حتما برای خرید یک مخزن مناسب از متخصصین و افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرید تا مطابق با نیاز خود محصولی امن و مطمعئن دریافت کنید. در ادامه در مورد مزایا و مخزن های بتنی و پلی پروپیلن بحث خواهد شد.

 مخزن بتنی:

بتن یک ماده بسیار بادوام است که برای قرن ها در ساخت و ساز استفاده می شود. به دلیل استحکام و انعطاف پذیری، بتن را می توان تقریباً به هر شکلی درآورد و به سازندگان این امکان را می دهد که مخازن، سازه ها و پایه های محکمی بسازند که فشار های زمین شناسی و محیطی را تحمل کنند.

هنگامی که مخزن بتنی در زیر زمین مدفون می شوند، می توانند در برابر تغییر زمین مقاومت کنند. از آنجایی که آن ها بسیار سنگین هستند، می توان انتظار داشت که در جایی که در ابتدا نصب شده بودند برای دهه های آینده در جای خود باقی بمانند. وسایل نقلیه می توانند بر روی خاک بالای یک مخزن بتنی مدفون حرکت کنند و درختان مجاور می توانند بدون نگرانی از نفوذ یا تاب برداشتن سازه، ریشه های خود را رشد دهند.

معایب مخزن بتنی:

 در مقابل نقاط قوت مخزن بتنی، نقاط ضعف و منفی وجود دارد که امروزه کم تر کسی برای خرید به مخزن های بتنی فکر می کند. این ماده عمدتاً به دلیل سنگینی و حجیم بودن آن انعطاف پذیر است. وزن زیاد برای حمل و نقل و نصب مشکل ایجاد می کند و می تواند هزینه های شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. نصاب ها باید از ماشین آلات سنگین استفاده کنند تا یک مخزن را به محل مورد نظر برسانند و نشتی را نمی توان به سادگی با بلند کردن مخزن از زمین برای اعمال یک درزگیر سریع برطرف کرد. تعمیرکاران برای رسیدن به منبع نشتی احتمالاً باید زمین را حفاری کنند. در حالی که بتن می تواند برای 10 یا 15 سال دوام آورد اما در طی این سال ها شروع به ترک یا شکاف خوردن می کند. به عبارتی با افزایش سن بتن در برابر ترک و فرسایش آسیب پذیرتر می شود که به نوبه خود باعث نشت مخزن می شود که این نشتی ‌ها به‌راحتی برطرف نمی‌ شوند، مخصوصاً زمانی که مخزن در زیر زمین مدفون است، و مطمئناً کار پر هزینه ای می باشد. اگر با یک مخزن بتنی سر و کار دارید، خطرات بسیار جدی هستند، زیرا ترک ها می توانند باعث شوند که محتویات درون آن به زمین اطراف نفوذ کند یا حتی به سطح برود. بتن از مواد پلاستیکی مانند پلی پروپیلن متخلخل تر است. این دلیل اصلی رایج ‌تر شدن ترک ‌ها و نشتی‌ ها با افزایش سن بتن است و همچنین دلیل اینکه تعمیرات نسبتاً گران هستند. علاوه بر این، بتن اغلب با صفحاتی که در زمان ‌های مختلف ریخته و خشک می ‌شوند، درز می‌ شوند. این همه زمینه را برای شکاف ‌ها و آسیب‌پذیری ‌ها در طول زمان اندک ایجاد می‌ کند. تعمیر و نگهداری صحیح می تواند برخی از این مشکلات را قبل از اینکه از کنترل خارج شود، جلوگیری کند، اما تعمیر و نگهداری خود نیاز به بازرسی های دوره ای دارد که می تواند بسیار گران باشد. و بر خلاف ترک‌ های مخزن پلی پروپیلن که می توان با یک درزگیر اولیه ترمیم شوند، تثبیت بتن معمولاً شامل سوراخ کردن و ترمیم سخت ترک ‌ها از داخل به بیرون است.

 مخزن پلی پروپیلن:

این پلیمر ترموپلاستیک ( پلی پروپیلن)  با کاربرد های متفاوت وقتی در دهه 1950 وارد صحنه شد، سر و صدای زیادی به پا کرد. دانشمندان در توسعه سریع آن آزمایش ها و تحقیقات زیادی انجام دادند. از آن زمان، پلی پروپیلن (PP) از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و در حال حاضر دومین پلاستیک مصنوعی پر مصرف در جهان است که تنها پس از پلی اتیلن (PE) است. شما می توانید پلی پروپیلن را در ساخت مخزن، کار های برقی، تجهیزات، لوازم خانگی و کار های ساختمانی و سایر کاربرد ها بیابید.

نصب و تعمیر مخزن پلی پروپیلن سبک تر و ضد آب هستند. به همین دلایل به تنهایی، برای ساخت مخزن هایی ترجیح داده می شود. همچنین رایج ترین ماده ای است که برای نگهداری مواد شیمیایی، سوخت و مواد غذایی استفاده می شود.

برای حمل و نقل مخزن پلی پروپیلن، برخلاف مخزن بتنی نیاز به ماشین آلات سنگین نمی باشد. با وزن سبک حمل و نقل راحت و با تجهیزات اندک و ساده آن ها به موقعیت مناسب جا به جا می کنید. راه حل ایده آل برای نگهداری آب شرب، مایعات و مواد شیمیایی، اسید ها، باز ها و... مخزن پلی پروپیلن است که در کاهش هزینه ها کمک می کند.

مخزن پلی پروپیلن همچنین در برابر ترک خوردگی مقاوم‌ تر است، بنابراین لزوماً نیازی به بازرسی ‌های ساختاری معمولی ندارد. مخزن پلی پروپیلن که از یک مواد اولیه با کیفیت ساخته شده اند، هیچ اتصال، تیر و یا اجزای مهر و موم شده ای ندارند. بهتر از آن، آن ها کاملاً در برابر آسیب های ناشی از آب مقاوم هستند. مخزن پلی پروپیلن چه در خاک مرطوب و چه در بالای زمین در آب و هوای مرطوب نصب شوند، هرگز دچار خوردگی یا زنگ زدگی نمی شوند. با این حال، وقتی ترک می‌ خورند، رفع آن بسیار ساده است. هنگامی که چرخه عمر مخزن در نهایت به پایان رسید، آن را می توان به راحتی بازیافت کرد.

قیمت مخزن پلی پروپیلن:

قیمت مخزن پلی پروپیلن، برای افرادی که قصد خرید چنین مخزنی را جهت نگهداری صحصیح سیالات دارند، حائز اهمیت است. قیمت مخزن پلی پروپیلن را نمی توان گفت یک قیمت ثابت دارد یا قیمت مخزن پلی پروپیلن دارای تغیر نمی باشد. بلکه امروزه با توجه به شرایط اقتصادی قیمت مخزن پلی پروپیلن در حال نوسان می باشد.

فاکتوری مانند ابعاد و ظرفیت سبب متغیر بودن قیمت مخزن پلی پروپیلن می شود، چرا که اگر شما ابعاد کوچک تری را تهیه کنید، قیمت مخزن پلی پروپیلن نیز کم تر خواهد بود. البته به علت وزن سبک قیمت مخزن پلی پروپیلن نسبت به مخزن بتنی کم تر است.

متغیر بودن قیمت مخزن پلی پروپیلن به نوع مواد اولیه آن نیز بستگی دارد.

کیفیت فاکتوری است که در ثابت نبودن قیمت مخزن پلی پروپیلن نقش مهمی دارد. همچنین استاندارد های که برای ساخت این مخازن در نظر گرفته شده است، می تواند در تعین و تغیر قیمت مخزن پلی پروپیلن سهیم باشند.

علت متغیر بودن قیمت مخزن پلی پروپیلن می تواند نوع نصب یا تجهیزات مورد نیاز برای نصب باشد.

متغیر بودن قیمت مخزن پلی پروپیلن به عوامل مختلفی بستگی دارد از قبیل: نوسانات بازار، اتصالات، شکل ظاهری مخزن و.... اشاره کرد.

کارخانه تولید مخزن پلی پروپیلن پایپ ایران:

کارخانه مخزن پلی پروپیلن پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید مخزن پلی پروپیلن با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین مخزن پلی پروپیلن را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نو آوری روزافزون می باشیم. نخستین شعار شرکت مشتری مداری بوده و اهداف و برنامه های خود را بر آن بنا نهاده ایم.کارشناسان فروش مخزن پلی پروپیلن پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید مخزن پلی پروپیلن برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید مخزن پلی پروپیلن و استعلام قیمت مخزن پلی پروپیلن با کارشناسان و متخصصان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 09128405915 و 02166483199 در ارتباط باشید.هدف ما در آینده افزایش صادرات و گسترش استفاده از مواد پلیمری با ساختن برند پایپ ایران به یک برند معتبر در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار آن است.

 

 

برچسب ها: فروش مخزن پلی پروپیلن , مخزن پلی پروپیلن , تولید مخزن پلی پروپیلن , قیمت مخزن پلی پروپیلن ,

[ بازدید : 8 ]

[ دوشنبه 16 خرداد 1401 ] 8:59 ] [ پایپ ایران ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]